Tagasiside e-küsimustik saadeti aasta alguses kokku ca 300 VEERA kasutajale ja sellele vastas 33%. Tagasiside on väga positiivne, lisatud ettepanekud ja kriitika konstruktiivsed.

Palusime kasutajatelt hinnangut VEERA-le skaalal 5-suurepärane ja 1- kesine neljas valdkonnas:

  • eelarve sisestamine;
  • kommentaaride, failide lisamine kirjetele;
  • raportivaate võimalused;
  • kasutajate ja õiguste haldus.

Kõigis valdkondades on ¾ vastajate hinnang  hea (4) või suurepärane (5) ja seega keskmine hinne üle 4. Kõige sagedamini on vastajad hinnanud suurepäraseks kommentaaride, failide lisamist kirjetele. VEERA-t soovitab kolleegile teisest organisatsioonist kindlasti iga teine ja kokkuvõttes pigem soovitab (hinnang 3 ja enam) 93% vastajatest.

Küsimusele „Mis Teile kõige enam meeldib VeeRa juures?“ vastates on kõige sagedamini kasutatud märksõnad: lihtne, loogiline ja mugav kasutada.

Kolmest arendussuunast – täitmise jälgmine, sidumine e-arvekeskusega, kulude planeerimine kuude põhiselt – on tänastele kasutajatele kõige prioriteetsem eelarve täitmise jälgimise võimaluste loomine. Seda pidas väga oluliseks ¾ vastajatest.

Täname väga neid, kes leidsid hetke aega ja vastasid küsimustikule! Tänutäheks loosisime Linnade ja valdade päeval 14.märtsil toimunud VEERA ettekande lõpus kõigi tähtajaks vastanute vahel välja Apollo 50-eurose kinkekaardi. Võitjaks osutus Tänassilma Raamatukogu direktor Viljandi vallast. Palju õnne!


Related Posts

Veera blogi

KOV finantsarvestuse ümberkorralduse 4 olulist etappi, mille tähtaeg on 01.01.2018!

Vähem kui kuu aja pärast algab uus eelarveaasta, esimene pärast haldusreformi. Milliseid ettevalmistusi tuleb teha, et see mööduks finantsinimeste jaoks tõrgeteta ja millised ettevalmistavad tegevused on eriti olulised? Vastab EFTA Accounting KOV-ide peamaamatupidaja Irena Ratnik Read more...

Veera blogi

VeeRa uuendused 

Uuenenud kasutajate halduse liidesega käib õiguste haldamine läbi ametikohtade. Haldamine on lihtsam ja ülevaatlikum. Õigused antakse ametikohale ja kasutaja seotakse ametikohaga. Selle muudatuse suurim väärtus on see, et töötaja vahetusel on uuele inimesele tagatud ligipääs kogu Read more...

Veera blogi

2 küsimust finantsjuhtimise toimemudeli rakendamise kohta

Vähem kui kuu pärast algab uus eelarveaasta, ühinenud omavalitsustes esimene selletaoline. Milliseid ettevalmistusi eeldab efektiivse finantsjuhtimise toimemudeli edukas rakendamine?  Mis tegevused on võtmetähtsusega? Vastab KOV peamaamatupidaja Irena Ratnik : Finantssüsteemi struktuur peab olema paigas, raamatupidajatel ülesanded kokku Read more...